سوالات متداول

تخم نطفه دار چیست:

تخم نطفه دار یا تخم بارور به تخمی گفته میشود که امکان جوجه کشی از آن محیا باشد.

شرکت اگ ماکائو تخم ها را از کجا تهیه میکند و نحوه ارسال چگونه است:

در تمامی تخم های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی اگ ماکائو که به صورت وارداتی از کشور های همسایه ترکیه و ارمنستان تهیه می شود. سعی برآن شده قبل از واردات توسط کارشناسان و متخصصین مجرب نسبت به راندمان بالای جوجه شدن این تخم ها اطمینان حاصل شود. تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.این سایت طرف قرار داد با بهترین و درجه یک ترین  پرورش دهندگان پرندگان زینتی تخم گذار مانند: طوطی ماکائو, کاکادو, کاسکو , شاه طوطی , آمازون , عروس هلندی , لوری , لوریکت و… است، تخم ها هر روز جمع آوری و نطفه سنجی شده و تمامی تخم ها به روز و تازه می باشد، جهت ارسال بسته بندی می شوند، ارسال دستگاه های جوجه کشی توسط سیستم پایانه مسافربری (اتوبوس) و یا تیپاکس و پستی میباشد و ارسال تخم های نطفه دار تنها توسط سیستم مسافربری (پایانه اتوبوسرانی) انجام میشود.

کندلینگ چیست:

نطفه سنجی یا به اصطلاح کندلینگ عملی است که تخم های مورد نظر را در مقابل نور مناسب قرار میدهند که با این عمل میتوان به نطفه داری تخم پی برد، دقت داشته باشید نور استفاده شده نباید توسط مولد هایی باشد که گرمای محسوسی تولید میکنند تا آسیبی هنگام عمل کندلینگ به تخم ها وارد نشود.

جوجه کشی چیست:

چنانچه شرایطی مشابه شرایط پرنده مادر (ایجاد دما،رطوبت و چرخش مناسب) را بر روی تخم های بارور محیا نماییم فرایند جوجه کشی صورت می پذیرد، این شرایط را با دستگاه جوجه کشی فراهم می سازند، در داخل دستگاه جوجه کشی تخم مربوط به پرنده ای که میخواهیم از آن جوجه کشی کنیم قرار داده میشود و با توجه به نوع تخم پرنده، دما و رطوبت و چرخش دستگاه تنظیم میشود، در مدت زمان خاصی (این زمان طبیعتاً برای هر تخم متفاوت خواهد بود) نطفه داخل تخم شروع به رشد کرده و عمل هچ (درآمد جوجه از تخم) صورت می پذیرد.

درصد نطفه داری تخم ها چقدر است،آیا تضمینی برای فروش دارید:

به یاد داشته باشید همواره سه فاکتور مهم در بحث جوجه کشی مطرح است،عامل دما،چرخش و رطوبت، اگر دستگاه جوجه کشی مرغوب و با کیفیتی را در اختیار داشته باشید بی شک راندمان بالای 90 درصد را کسب خواهید کرد چرا که تخم های نطفه دار عرضه شده توسط این سایت در کمال دقت بازبینی میشوند تا فاقد هرگونه شکستگی،پوسیدگی،سرمادیدگی باشند، ضمن آنکه ارسال تخم ها در بسته بندی مخصوص و استاندارد صورت می پذیرد.

چه نوع تخم هایی درشرکت موجود است:

بسته به نوع فصل تخم گذاری پرندگان موجودی تخم های نطفه دار تعیین میشود، جهت استعلام موجودی تخم لطفاً تماس بگیرید.

اگر تخم نطفه دار که من از شرکت خریده ام نطفه دار نبود میتوانم برگشت بدهم:

بله هر تخمی که نطفه دار نشد میتوانید برگشت دهید و جایگزین به صورت رایگان تخم نطفه دار ارسال می شود.

بسته بندی تخم ها به چه صورتی می باشد:
تخم ها را در بسته بندی مخصوص فیتلیز باکس بصورت وکیوم شده و در خاک اره قرار میدهیم و ارسال میکنیم .

چه ضمانتی برای نطفه دار بودن تخم ها وجود داره:

همراه تخم برگ ضمانت نامه شرکت میدیم که احیانا اگر تخمی نطفه دار نشد می توانید تخم رو همراه با اون برگ ضمانت نامه برگشت بدهید.

question